Close

Naše služby

Naše služby již roky využívají nejrůznější firmy.

R&D RaD
Výzkum a vývoj

Zde začíná každý projekt. Potřebný průzkum trhu a hledání nejmodernějších materiálů, technologií a služeb nám následně ulehčuje a zrychluje jakýkoliv další postup k finálnímu produktu. 

Design
Nepostradatelný aspekt jakékoliv nové tvorby. Naši designéři milují výzvy a to především v nejsložitějším odvětví, kterým je průmyslový design. 
3D modelace
Převést náčrt z papíru do reálných 3D podob si vyžaduje trpělivost, zkušenost a kreativitu. Zde se přelévá nápad z představy do vyrobitelného tvaru. 
Prototypování

Nejen díky 3D tisku, je dnes možné si ve zlomku času ověřit správnost návrhu a ušetřit tak nemalé prostředky díky rychlé zpětné vazbě, jak po konstrukční, tak ale i designové stránce. 

Realizace

Díky velké síti partnerů jsme schopni naše návrhy a modely přetavit do reálných výrobků, součástí či celých zařízení.  Provést následnou instalaci či připravit produkt pro sériovou výrobu a další. 

Reverzní inženýrství

To, že ke stojům či jeho součástí není výkresová dokumentace, nutně neznamená, při jeho poškození, zánik stroje. Dávat věcem další život, je pro nás vždy výzvou a radostí zároveň.